100 zł + 50 zł na PolskiBus za założenie konta 360° w Millennium

Ostatnio jest bryndza z przyzwoitymi depozytami. Ciężko jest znaleźć ofertę powyżej 2.5%, zwłaszcza kiedy trzeba ulokować więcej niż 10 tys zł.

Większość ofert promocyjnych jest ograniczona takim właśnie limitem lub dostępna tylko jako wisienka dla nowych klientów.

Bank Millenium w styczniu zaoferował konto oszczędnościowe Profit i od tego czasu obowiązuje promocyjne oprocentowanie 2,5% dla środków do 100 tys zł.

Haczyk – oprocentowanie obowiązuje dla nowych środku z każdym odnowieniem promocyjnej stawki oprocentowania i trzymiesięcznego okresu. Trzeba więc pamiętać o wyzerowaniu rachunku przed upływem końca promocji.

Żeby stać się posiadaczem konta oszczędnościowego Profit trzeba mieć konto 360°.
Jeśli go nie masz – teraz jest dobra okazją do jego założenia: po spełnieniu trywialnych warunków dostaniesz 100 zł oraz 50 zł w bonach na przejazdu Polskim busem.

Jakie to warunki:

  • musisz być nowym klientem, tj. nie możesz mieć żadnego rachunku w tym banku od 1.04.2015,
  • musisz zarejestrować się na tej  stronie promocji i odptaszkować pierwszą i trzecią zgodę, trzeba to zrobić do 30 września,
  • do 6 października trzeba zawrzeć umowę,
  • w październiku i listopadzie trzeba zapewnić wpływ min 1000 zł  i zrobić min. jedną transakcję bezgotówkową – kartą lub blikiem.

Aby nie płacić za konto i wydaną do niego kartę trzeba w każdym miesiącu zapewnić wpływ min 1000 zł  i zrobić min. jedną transakcję bezgotówkową – kartą lub blikiem. Po spełnieniu tego warunku także dostajemy wypłaty z bankomatów bez prowizji.

Haczyk – dodatkowo płatne ubezpieczenia: Pakiet Bezpieczeństwa i Pakiet Bardzo Pomocny. Trzeba zwrócić uwagę, aby ich nie zamawiać. ( Pakiet Bardzo Pomocny jest przez pierwsze 12 miesięcy w gratisie, ale trzeba pamiętać o jego wyłączeniu po tym okresie).

Szczegóły w regulaminach:

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.