2,7% / max 200 tys zł / 92 dni – bez haczyków w Millennium

BGŻ Optima wprowadziło oprocentowanie promocyjne na nowe środki 2,5% (max 150 tys zł).
Tyle, że jest to promocja nieco iluzoryczna, bo nowe środki liczone są wg salda z dnia 8 stycznia 2018. Ja nie zdążyłem zawczasu wyczyścić rachunku i nie załapałem się na kolejny okres.

I bardzo dobrze, bo w Banku Millennium wystartowała lepsza promocja: 2,7%, max 200 tys zł  na 92 dni w na koncie oszczędnościowym profit na nowe środki. Nowe liczą się wg nadwyżki ponad saldo na dzień 13 stycznia 2018 roku.

Przystąpienie do promocji jest możliwe 10 marca 2018, a okres promocyjny liczy się od dnia zasilenia konta oszczędnościowego profit.

Mało być bez haczyków, ale jednak dopatrzyłem się kilku minimalnych niedogodności:

  • limit wypłat z konta 360° – 50 tys zł / dziennie za pomocą przelewów internetowych. Jeśli Twój depozyt jest większy – będziesz musiał przelewać na raty.
  • jeden bezpłatny przelew z konta oszczędnościowego w miesiącu (kolejny 7,50 zł) – depozyt na konto 360° trzeba przelać „na raz”.
  • trzeba pamiętać z zasileniu konta 360° kwotą 1000 zł / miesiąc i wykonać co najmniej jednej transakcji kartą aby uniknąć miesięcznej opłaty 15 zł za konto i kartę.

Jeśli ktoś nie ma aktywnego konta oszczędnościowo profit – można je błyskawicznie uruchomić z poziomu bankowości elektronicznej.

A jeśli ktoś nie ma w ogóle rachunku w Millennium – tym lepiej, oprócz dobrego oprocentowania może w akcji bonus zgarnąć 150 zł za otwarcie konta 360° / 360° Student:
https://bonusmillennium.ebrokerpartner.pl/bonus.htm

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.